Oferta

Bezpośrednie otoczenie Pałacu stanowi zabytkowy park w stylu angielskim, którego najstarsze drzewa liczą 200 lat. Pałac znajduje się bezpośrednio nad przepięknym jeziorem Siecino o powierzchni 800 ha i krystalicznie czystej wodzie. Dużą atrakcją jest piaszczysta plaża z pomostami i przystanią oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Czysta woda, urozmaicona linia brzegowa oraz zasobność w wiele gatunków ryb przyciągają tu zarówno wędkarzy jak i żeglarzy, a bogate w grzyby okoliczne lasy to szczególna atrakcja dla zwolenników zbierania grzybów.

Dużą popularnością cieszy się ścieżka rowerowa poprowadzona ze Złocieńca do Połczyna.

Ośrodek posiada około 80 miejsc noclegowych.
Pokoje w Pałacu wyposażone w pełny węzeł sanitarny, TV i lodówkę.
Na terenie bezpłatne WI-fi.

Pałac w Cieszynie od lat słynie z dobrej kuchni, zyskując co rok nowych gości z terenu niemal całego kraju.

Posiadamy salę konferencyjną na 80 osób a w układzie kinowym 110 osób, wyposażoną w urządzenia audiowizualne doskonale przygotowane do obsługi, kursów, szkoleń, konferencji, zjazdów lub narad.

Na terenie Ośrodka znajdują się także: drink bar, sauna, bilard, stoły do ping-ponga, kort do tenisa ziemnego, boiska do gier zespołowych, wypożyczalnia sprzętu pływającego i rowerów górskich.

Cennik

Pokój Cena
1 osobowy 110 zł
2 osobowy 150 zł
3 osobowy 180 zł
4 osobowy 200 zł
Apartament 2 pokojowy 250 zł
Dostawka 30 zł

Dzieci do 3 lat bezpłatnie (bez świadczeń)

Pałac w Cieszynie, Jezioro Siecino, Drawsko. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Projektowanie stron internetowych

zapraszamy na nasz profil FACEBOOKA